ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ ТА ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗМІНОЮ ДОМЕННОГО ІМЕНІ kolege.bati.ber.te.ua НА batk.nubip.edu.ua

ПРОСИМО ЗРОБИТИ ВІДПОВІДНІ ЗМІНИ НА СВОЇХ РЕСУРСАХ ТА ВИКОРИСТОВУВАТИ НОВУ WEB-АДРЕСУ

 • DEN_ZNAN_2017
 • 6
 • 1
 • 2
 • DVD_2017
 • VIZAVI_2017
 • Conferencia_28.02.2017
 • SOVA_2016
 • 3
 • 4
 • 5
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

PR 09.10.2017 01 29 жовтня 2017 року відбулося засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу. Робота розпочалася доповіддю директора С.Пилипишин про діяльність вузу за перший місяць 2017-2018 н. р. Уже відбулися окремі відкриті заняття і виховні заходи, триває підготовка до проведення в нас методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р. а. Тернопільської обл. та регіональної  наукової конференції, приуроченої 75-річчю УПА.

За висловом письменника В. Короленка, «треба самому багато знати, щоб навчати інших». Ці слова, у першу чергу, мають взяти «на озброєння» педагоги. Жодна педрада не минає без обміну досвідом: відвідавши нараду чи конференцію, конкурс чи фестиваль, викладачі привозять у колектив нові знання, інноваційний досвід, емоційний заряд. Цього разу  цікавою для всіх була розповідь Світлани Ігорівни про участь у міжнародному навчальному семінарі, який відбувся з 23 вересня по 3 жовтня  у Німеччині. Робота семінару «Інноваційні методи і технології організації навчального процесу. Дуальна система освіти як один із методів реформування системи підготовки фахівців аграрного сектора» розгорталася в Аграрній Консалтинговій Компанії ІАК GmbHу Лейпцігу. Організатори ділилися досвідом роботи щодо розвитку с\г територій Німеччини та інших країн. Досвід дуальної освіти Німеччини зацікавив усіх слухачів. Саме системне поєднання навчання з роботою у відповідній майстерні чи фірмі допомагає студентові стати компетентним у своїй спеціальності та бути конкурентоспроможним на ринку праці. Звичайно, такий досвід навчання потрібний нашим студентам.

Наступний доповідач, О. Бойко, аналізувала результативність написання студентами І курсу контрольних робіт на зріз шкільних знань та говорила про необхідність покращення їх якості. У цьому контексті ділилася досвідом участі у VІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» (5-6 жовтня, м. Біла Церква), одним із девізів якого стали слова: «Щирість і компетентність – необхідна комбінація професіоналізму». Отже, щоб отримати результати, «не треба стояти на березі». Активність і рішучість – запорука успіху.

Далі за порядком денним виступили: О. Лещишин про умови та вимоги до атестації педагогічних працівників коледжу в 2018 році; Л. Білан з доповненнями до Колективного договору ВП НУБіП України  «Бережанський агротехнічний коледж» щодо додаткових відпусток у зв’язку з поєднанням роботи з навчанням працівників і невикористаних днів відпустки; інші члени педради з пропозиціями щодо  покращення освітнього процесу в Бережанському агротехнічному коледжі.

Перспективи діяльності колективу окреслено. Завдання на найближчий час визначено. Та основна робота викладача – робота зі студентом, розвиток його індивідуальності, формування готової до життя яскравої особистості.

Секретар педагогічної ради

О. Зборівська

Жовтень 2017
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

UKC 170х67

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module