ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ ТА ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗМІНОЮ ДОМЕННОГО ІМЕНІ kolege.bati.ber.te.ua НА batk.nubip.edu.ua

ПРОСИМО ЗРОБИТИ ВІДПОВІДНІ ЗМІНИ НА СВОЇХ РЕСУРСАХ ТА ВИКОРИСТОВУВАТИ НОВУ WEB-АДРЕСУ

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module

УВАГА!

У меню «НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА» з’явився розділ «ДОКУМЕНТАЦІЯ ВИКЛАДАЧА», в якому будуть розміщуватися бланки та документи для викладачів. Зараз є доступним для завантаження «Журнал обліку роботи викладача» та Положення про планування та облік роботи педагогічних працівників ВП НУБІП України «Бережанський Агротехнічний Коледж» на 2017-2018 н. р.

1959 р.
Згідно з наказом Міністерства сільського господарства УРСР засновано Бережанський технікум сільського господарства.

1966 р.
Згідно з наказом Міністерства сільського господарства УРСР перейменовано Бережанський технікум механізації сільського господарства у Бережанський технікум механізації і електрифікації сільського господарства.

1992 р.
Спільним рішенням Міністерства освіти та Міністерства сільського господарства і продовольства України Бережанський технікум механізації і електрифікації сільського господарства реорганізовано у Бережанський агротехнічний коледж — вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації з правом підготовки молодших спеціалістів і бакалаврів.

1997 р.
Бережанський агротехнічний коледж увійшов у структуру Національного аграрного університету.

2000 р.
Згідно з наказом ректора Національного аграрного університету на базі Бережанського агротехнічного коледжу створено агротехнічний інститут. Ректором інституту призначено доктора технічних наук, професора, заслуженого машинобудівника України, дійсного члена Українських академій економічної кібернетики та тріботехніки Павліського Василя Михайловича.

2001 р.
Постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня № 434 утворено агротехнічний інститут у складі Національного аграрного університету. Цього ж року проведена акредитація спеціальностей та інституту в цілому за ІІІ рівнем і ДАК видано відповідні сертифікати.

2006 р.
Інститут реорганізовано у Відокремлений структурний підрозділ НАУ «Бережанський агротехнічний інститут»

2008 р.
Інститут став Відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України (постанова Кабінету Міністрів України № 945 від 30.10.2008 року).

2008 р.
У складі інституту почало функціонувати відділення з підготовки молодших спеціалістів .

2014 р.
Згідно з наказом ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України на базі Бережанського агротехнічного інституту створено Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж», директором коледжу призначено кандидата філологічних наук, доцента Пилипишин Світлану Ігорівну.
У коледжі є 3 відділення, на яких навчаються, враховуючи заочну форму навчання, понад 700 студентів. Функціонує 8 циклових комісій, які є центрами навчальної, методичної та виховної роботи.

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module