ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ ТА ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗМІНОЮ ДОМЕННОГО ІМЕНІ kolege.bati.ber.te.ua НА batk.nubip.edu.ua

ПРОСИМО ЗРОБИТИ ВІДПОВІДНІ ЗМІНИ НА СВОЇХ РЕСУРСАХ ТА ВИКОРИСТОВУВАТИ НОВУ WEB-АДРЕСУ

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module

До відома викладачів

Про особливості навчання базових предметів старшої школи у вищих навчальних закладах І—II рівнів акредитації у 2017/2018 н. р.

Detalnishe v2

СПІВПРАЦЯ РОБОТОДАВЦІВ З НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ: ІННОВАЦІЙНІ ШЛЯХИ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО ПАРНЕРСТВА

 

Голова Ради Роботодавців Бережанського агротехнічного коледжу

Начальник ВАТ «Тернопільобленерго» Бережанський РЕМ

                                                                                      М. В. Лехіцький

Проблема підготовки ініціативних, конкурентоздатних та професійно-компетентних випускників професійно-технічного навчального закладу є на сьогодні актуальною. Адже сучасний ринок праці диктує свої умови: якість професійно-практичної підготовки кваліфікованого робітника повинна відповідати не тільки вимогам освітніх стандартів, але й потребам суспільства і роботодавця. Професійно-технічні навчальні заклади мають адаптуватися не лише до вимог часу та інноваційних технологій, але й до стратегічних напрямків розвитку регіону. Роботодавець повинен бути впевнений, що навчальні заклади підготують потрібних йому кваліфікованих робітників, які обізнані у сучасних виробничих технологіях. Тому основною позицією професійно-технічного навчального закладу має стати постійна та ефективна співпраця з роботодавцями.

Особливості розвитку сучасного виробництва та умови ринкової економіки, викликають зміни в структурі і змісті професійної підготовки кваліфікованого робітника. Матеріальне виробництво і професійна підготовка знаходяться в тісному взаємозв’язку: рівень професійної освіти залежить від рівня матеріального виробництва, і в той же час виробництво - від рівня освіти, професійної підготовки робітника, які розробляють, впроваджують, освоюють нові технології, сучасну організацію виробництва. У професійній діяльності майбутніх фахівців необхідні вміння, які неможливо освоїти без ґрунтовної теоретичної та практичної підготовки. Розширення виробничих функцій ставлять перед професійно-технічними навчальними закладами завдання дати своїм випускникам крім знань та вмінь, що стосуються конкретної професії, знання про загальну структуру професійно-практичної діяльності.

Отже, соціальне партнерство відіграє ключову роль у забезпеченні професійно спрямованого навчання кваліфікованих робітників і є основною формою взаємодії професійно-технічного навчального закладу із сучасним виробництвом. Спільна взаємодія адміністрації, педагогічного колективу і студентів навчального закладу з роботодавцями регіону, сприяє більшій популяризації професій, які є у навчальному закладі, дозволяє вчасно реагувати на пропозиції роботодавців щодо професійно-практичної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників, сприяє швидкій адаптації випускників.

Закон України про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності

Наказ про введення в дію Положення про ради роботодавців НУБіП України

Склад ради роботодавців

План роботи Ради роботодавців

Засідання ради роботодавців-2016

Засідання ради роботодавців-2017

 

Тиждень кар'єри:

Екскурсія У Бережанський Рем

Зустріч З Виробничниками

Зустріч Із Успішними Людьми – Випускниками Батк

В Гості До Наших Успішних Випускників!

Студентська Науково-Практична Конференція На Тему «Страховий Випадок»

 

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module