ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ ТА ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗМІНОЮ ДОМЕННОГО ІМЕНІ kolege.bati.ber.te.ua НА batk.nubip.edu.ua

ПРОСИМО ЗРОБИТИ ВІДПОВІДНІ ЗМІНИ НА СВОЇХ РЕСУРСАХ ТА ВИКОРИСТОВУВАТИ НОВУ WEB-АДРЕСУ

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module

УВАГА!

У меню «НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА» з’явився розділ «ДОКУМЕНТАЦІЯ ВИКЛАДАЧА», в якому будуть розміщуватися бланки та документи для викладачів. Зараз є доступним для завантаження «Журнал обліку роботи викладача» та Положення про планування та облік роботи педагогічних працівників ВП НУБІП України «Бережанський Агротехнічний Коледж» на 2017-2018 н. р.

kramar

«Знання законів полягає не у тому, аби
пам’ятати їх слова, а у тому, щоб розуміти
їх смисл»

Ціцерон

Крамар Наталія Павлівна – юрисконсульт Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж». У 2001 році отримала диплом юриста за спеціальністю «правознавство», закінчивши юридичний факультет Прикарпатського університету імені В. Стефаника, здобувши кваліфікацію спеціаліста; у 2006 році - диплом Національної юридичної академії України імені Я. Мудрого, закінчивши факультет підготовки професійних суддів та здобувши кваліфікацію юриста-магістра. Досвід роботи за фахом – з 2001 року, з вересня 2015 року – юрисконсульт Коледжу.

 

Місце роботи:

місто Бережани, вулиця Академічна, 20, ІІІ поверх, кабінет 301;

тел.: 0688459618

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дні та години прийому працівників Коледжу:

вівторок і четвер з 9.00 до 12.00

   

      У своїй діяльності юрисконсульт керується: Конституцією України, Кодексом законів про працю України, іншими кодексами, законами, підзаконними нормативно-правовими актами, Статутом Національного університету біоресурсів і природокористування України, Положенням про відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж», Правилами внутрішнього розпорядку ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», загальним Положенням про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 року № 1040 (із змінами), Положенням про юридичну службу ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», Положенням (інструкцією) про порядок ведення претензійної та позовної роботи ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», посадовою інструкцією юрисконсульта.

    Основним завданням роботи юрисконсульта є організація правової роботи у Коледжі, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання вимог законодавства керівниками та працівниками під час діяльності Коледжу, розроблення документів правового характеру, участь у роботі з укладення договорів та у підготовці висновків із правових питань, що виникають під час роботи Коледжу, проектів нормативних актів, а також у розробленні пропозицій для удосконалення діяльності Коледжу, представлення інтересів БАТК в судах.

 

pdf 2Положення про юридичну службу БАТК

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module