ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ ТА ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗМІНОЮ ДОМЕННОГО ІМЕНІ kolege.bati.ber.te.ua НА batk.nubip.edu.ua

ПРОСИМО ЗРОБИТИ ВІДПОВІДНІ ЗМІНИ НА СВОЇХ РЕСУРСАХ ТА ВИКОРИСТОВУВАТИ НОВУ WEB-АДРЕСУ

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module

УВАГА!

У меню «НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА» з’явився розділ «ДОКУМЕНТАЦІЯ ВИКЛАДАЧА», в якому будуть розміщуватися бланки та документи для викладачів. Зараз є доступним для завантаження «Журнал обліку роботи викладача» та Положення про планування та облік роботи педагогічних працівників ВП НУБІП України «Бережанський Агротехнічний Коледж» на 2017-2018 н. р.

Ритми життя коледжу

З метою розвитку студентської науки 11 травня ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» презентував «Фестиваль студентської науки - 2017». У фестивалі брали участь 7 гуртків – представники 3 відділень.

Зі звітом про гурток «Юних техніків» (керівник Ухман Р. В.) з композицією «Трансформатор Тесла» виступив студент групи Е-21М Кулеба Богдан.

Гурток «Електрострум» (керівник Білик Б. Я.) представив «Розумний ліхтар». Студент групи Е-41М Піхура Віталій показав принцип роботи установки.

Гурток «Фаза» (керівник Щурко Б. Я.) захищав студент групи Е-31М Цвях Ігор. Ним була продемонстрована лабораторна установка з предмету «Основи теплотехніки і гідравліки».

Детальніше...

4 травня 2017 року в Бережанах проведено IX Всеукраїнські Чайковські читання – 2017. Організаторами заходу стали Міський Музей книги та ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж».

Цьогорічні Всеукраїнські читання проводились з нагоди 160-річчя від дня народження письменника, адвоката, громадсько-культурного діяча Андрія Чайковського та 130 – ліття з дня народження вченого математика Миколи Чайковського.

Роботу читань розпочала директор Музею книги п. Ліля Зінчук, яка побажала всім учасникам плідної та результативної праці. Зі вступним словом виступила директор коледжу, кандидат філологічних наук, доцент Пилипишин Світлана Ігорівна. Вона наголосила на націотворчій ролі діяльності А. Чайковського.

Привітати учасників Чайковських читань прийшли студенти коледжу, завідувач відділу гуманітарної освіти, виховання і студентських справ БАТІ Зайчук В. М. та заступник міського голови В. Захарків.

Після вітань учасники перейшли до виголошення доповідей.

Учений секретар ДІАЗу Волинець Надія Іларіонівна розповіла присутнім про життєвий період А. Чайковського пов'язаний з Бережанами, де пройшли його 18 найкращих років.

Детальніше...

26 квітня 2017 року Гала-концертом в Національному університеті біоресурсів і природокористування України фінішував XXXVI-й за ліком фестиваль художньої творчості «Голосіївська весна».

24 найкращих колективи, що були відзначені поважним журі за результатами «Голосіївської весни» у НУБіП України та його відокремлених підрозділах, серед них і танцювальний колектив «ВІЗАВІ» викладачів ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний коледж», стали учасниками цього незвичайного та мистецьки вишуканого дійства.

Виступи художніх колективів глядачами сприймались із захопленням та викликали хвилю позитивних емоцій. Та «своєрідною родзинкою концерту, - як зазначено на офіційному сайті НУБіП України, - став танець «Ой верше…» у виконанні викладачів Бережанського агротехнічного коледжу».

Детальніше...

«Зробимо Україну чистою разом!» — наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

Уже традиційно студенти нашого коледжу прийняли участь в акції «Зробимо Україну чистою».

Адже, якщо ми хочемо жити у чистій та розвиненій європейській країні, необхідно почати з самих себе. Маленький, на перший погляд, вклад кожної людини дає неймовірні результати.

Ми віримо, що такі масштабні проекти можна робити тільки разом, за підтримки свідомих і небайдужих людей.

Детальніше...

13-го квітня, з нагоди прийдешнього Великодня, студенти групи ОФП-11М провели благодійну акцію  "Подаруй дитині радість" та відвідали Бережанську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів, де навчаються діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Студенти відвідали діток 1-4 класів. Діти одержали подарунки, могли поласувати солодощами та поспілкуватися з студентами, які, в свою чергу, отримали масу позитивних емоцій і зарядилися позитивною енергетикою від цих дітей, які щиро зраділи гостям і увазі.

Детальніше...

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module